WYJAZDY 2015/2016<br>PROMOCJA

WYJAZDY 2015/2016
PROMOCJA

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

WYJAZDY NA NARTY WŁOCHY I AUSTRIA

SZKÓŁKA NARCIARSKA<br>W WARSZAWIE

SZKÓŁKA NARCIARSKA
W WARSZAWIE

TRENING NA TYCZKACH

TRENING NA TYCZKACH

SLALOM I SLALOM GIGANT

Zapraszamy na wyjazdy narciarskie i ferie organizowane przez Ski-Group

 

Poniżej znajdują się terminy wyjazdów oraz ogólne informacje. Szczegóły oferty dostępne są po wybraniu konkretnego wyjazdu.

TERMINY WYJAZDÓW NARCIARSKICH

Rozjeżdżenie przed sezonem + tyczki na hali Druskienniki

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

 

Na rozpoczęcie sezonu zapraszamy do Austrii do kurortu narciarskiego Soelden. Śnieg gwarantują wysoko połozone stoki i dwa lodowce Tiefenbach i Rettenbach. W programie jak zwykle szkolenie z naszymi instruktorami, oraz szkolenie sportowe na tyczkach (slalom i slalom gigant). Soelden to jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w Austrii gdzie sezon trwa prawie cały rok.

Na ten termin mamy zarezerwowane mniejszą ilość miejsc niż zazwyczaj, prosimy o szybkie rezerwacje. Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach. Dodatkowo istnieje możliwość transportu naszymi busami klubowymi.

Zobacz pełną ofertę

Pierwszy śnieg na lodowcu Stubai

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

Narty na początku  grudnia to wspaniały pomysł, przede wszystkim brak kolejek na stokach,  wymarzona pogoda oraz panująca wszędzie  przedświąteczna atmosfera. Mamy Państwu do zaoferowania wyjątkową ofertę z  darmowym  Skipasem obejmującym cały region Superskirama, zakwaterowanie z wyżywieniem HB w cenie. Zakwaterowanie w trzy gwiazdkowym hotelu Gardenia. Do tras narciarskich można dojść na piechotę (ok 300m) lub podjechać darmowy skibusem. Oczywiście jak podczas każdego wyjazdu będą Państwu towarzyszyć nasi instruktorzy narciarstwa.

Zobacz pełną ofertę

WYJAZD Z KARNETEM W CENIE AUSTRIA

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

Mamy przyjemność zaprosić rodziców z dziećmi na wyjazd w Polskie góry, Zapewniamy szkolenia narciarskie zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Po zajęciach narciarskich organizujemy czas wolny dla dzieci, W programie mamy również niespodzianki dla rodziców. Jeżeli chcecie nauczyć swoje dzieci jazdy na nartach a samemu odpocząć ta oferta jest przeznaczona dla was.

Zobacz pełną ofertę

Free ski dla dorosłych z atrakcjami

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną super ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim CIVETTA należącym do rejonu Dolomiti Superski. Civetta uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 kilometrów perfekcyjnie przygotowanych tras i kilkadziesiąt wyciągów zapewniają nam doskonałe warunki do szkolenia. Większość tras to szerokie trasy niebieskie i czerwone idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Zoldo Alto ok 900 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelu i apartamentach:

Hotel MAE*** zapewnia śniadania i obiadokolacje, bezpłatny internet oraz transfer do stoków narciarskich.
Apartamenty wyposażone są w kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Residence Panorama: apartamenty w tym samym budynku co Hotel Mae.

Residence Valpiccola: apartamenty położone bliżej stoku z centrum wellness i basenem.

Zoldo Alto to mała malownicza miejscowość z kilkoma sklepikami i knajpami, połączona wyciągami z pozostałymi miejscowościami regionu.

Zobacz pełną ofertę

Ferie zimowe Włochy - Andalo (PAGANELLA)

I termin ferii dla województw: Wielkopolskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego, Lubuskiego, Kujawsko-Pomorskiego.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 250 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie. Na zapytanie istnieje również możliwość zakwaterowania w apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Ferie zimowe Włochy - ANDALO (PAGANELLA) 

II Wyjazd feryjny. Termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel La Bussola w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 600 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

 

 

Ferie narciarskie Włochy - ANDALO (PAGANELLA)

III Wyjazd feryjny. Termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel Splendid w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 250 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Ferie ZImowe Włochy - ANDALO (PAGANELLA)

IV Wyjazd feryjny. Terminy dla województw: Śląskiego, Pomorskiego, Podkarpackiego, Łódzkiego, Lubelskiego.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel Angelo w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 600 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Marcowe słońce we Włoskich Dolomitach - ANDALO (PAGANELLA) 

Oferta wkrótce.

Nasza oferta to wyjazdy na narty, szkolenia narciarskie i snowboardowe. Wyjazd z nami to gwarancja dobrej zabawy i szybkich postępów w nauce, pod opieką doświadczonych instruktorów. Czy jesteś narciarzem początkującym, czy też zaawansowanym sprawimy, że podniesiesz swoje umiejętności. Podczas naszych niektórych wyjazdów szkoleniowych istnieje możliwość testowania najnowszych modeli nart.
Cykl szkoleniowy trwa przeciętnie 6 dni i obejmuje od 4 do 6 godzin na śniegu połączonych z nagrywaniem postępów w nauce. Analiza materiałów wideo przeprowadzana jest codziennie wieczorem po zajęciach. Szkolimy zarówno od podstaw osoby początkujące, jak i doskonalimy technikę u osób średnio zaawansowanych, oraz prowadzimy zajęcia z jazdy sportowej dla zaawansowanych narciarzy. Na szkolenia zapraszamy Państwa do mało uczenszczanych ośrodków jak i do znanych kurortów alpejskich. W ofercie mamy również wyjazdy do Kanady i USA, oraz Ameryki Południowej. Kurs obejmuje: podstawy jazdy na nartach, doskonalenie skrętów równoległych krótkich i długich, jazdy freeride, slalom i slalom gigant. W zorganizowanych grupach istnieje możliwość indywidualnego ułożenia cyklu szkolenia. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską PZN.
Uwaga szkolenia grup snowboardowych organizujemy przy wystarczającej ilości chętnych.

 

20+

INSTRUKTOTÓW PZN

7+

LAT DOŚWIADCZENIA

150+

ZORGANIZOWANYCH IMPREZ

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO Z NAMI?

  • Gwarantujemy ceny.
  • Sprawdzone baza hoytelowa.
  • Profesjonalni instruktorzy SITN Polskiego Związku Narciarskiego.
  • Licencja SITN PZN szkoły narciarskiej.

 

nasze przygotowania w 3 krokach

Zobacz jak planujemy nasze narciarskie wyjazdy zagraniczne, aby zapewnić 100% satysfakcji naszym klientom.

CZYTAJ WIĘCEJ

przygotowania

przygotowania

Zawsze osobiście sprawdzamy hotel i infrastrukturę narciarską. Staramy się zapewnić jak najniższą cenę.

planowanie

planowanie

Dokładnie przygotowujemy codzienny plan zajęć narciarskich, oraz atrakcji po nartach.

opieka

opieka

Podczas wszystkich wyjazdów narciarskich zapewniamy opiekę naszych instruktorów, tak na nartach jak i w hotelu.