WYJAZDY 2013/2014<br>PROMOCJA

WYJAZDY 2013/2014
PROMOCJA

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

WYJAZDY NA NARTY WŁOCHY I AUSTRIA

SZKÓŁKA NARCIARSKA<br>W WARSZAWIE

SZKÓŁKA NARCIARSKA
W WARSZAWIE

TRENING NA TYCZKACH

TRENING NA TYCZKACH

SLALOM I SLALOM GIGANT

Zapraszamy na wyjazdy narciarskie i ferie organizowane przez Ski-Group

 

Poniżej znajdują się terminy wyjazdów oraz ogólne informacje. Szczegóły oferty dostępne są po wybraniu konkretnego wyjazdu.

TERMINY WYJAZDÓW NARCIARSKICH

Rozpoczęcie sezonu na lodowcu Stubai

Na rozpoczęcie sezonu zapraszamy do Austrii na lodowiec Stubai. W programie jak zwykle szkolenie z naszymi instruktorami, oraz szkolenie sportowe na tyczkach (slalom i slalom gigant). Stubai to największy lodowiec w Austrii i doskonałe trasy treningowe.

Na ten termin mamy zarezerwowane mniejszą ilość miejsc niż zazwyczaj, dzięki temu możemy zaproponować bardzo korzystną ofertę. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych lub apartamentach. Dodatkowo zapewniamy transport naszymi busami klubowymi.

Zobacz pełną ofertę

Free ski w znanej miejscowości Livigno

W tym roku na grudniowy wyjazd free-ski zapraszamy do Włoskiej miejscowości Livigno. Jest to znana i lubiana przez narciarzy miejscowość. Specyficzny mikroklimat powoduje duże opady śniegu od listopada do kwietnia. Teren narciarski w Livigno to ponad 100 km tras dostosowanych do każdego poziomu umiejętności. Zakwaterowanie w trzy gwiazdkowym hotelu Le Alpi oraz w apartamentach w samym centrum Livigno. Do tras narciarskich można dojść na piechotę (ok 200m) lub podjechać darmowy skibusem. Oczywiście jak podczas każdego wyjazdu będą Państwu towarzyszyć nasi instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

Livigno to nie tylko narty, to także strefa wolnocłowa i słynne na całą europę apresski.

Zobacz pełną ofertę

Wyjazd dla rodziców z dziećmi Zakopane - Białka

Mamy przyjemność zaprosić rodziców z dziećmi na wyjazd w Polskie góry, Zapewniamy szkolenia narciarskie zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Po zajęciach narciarskich organizujemy czas wolny dla dzieci, W programie mamy również niespodzianki dla rodziców. Jeżeli chcecie nauczyć swoje dzieci jazdy na nartach a samemu odpocząć ta oferta jest przeznaczona dla was.

Zobacz pełną ofertę

Ferie zimowe Włochy - Zoldo Alto (Civetta)

I termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną super ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim CIVETTA należącym do rejonu Dolomiti Superski. Civetta uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 kilometrów perfekcyjnie przygotowanych tras i kilkadziesiąt wyciągów zapewniają nam doskonałe warunki do szkolenia. Większość tras to szerokie trasy niebieskie i czerwone idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Zoldo Alto ok 900 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach położonych w tym samym budynku.
Hotel MAE*** zapewnia śniadania i obiadokolacje, bezpłatny internet oraz transfer do stoków narciarskich.
Apartamenty wyposażone są w kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Zoldo Alto to mała malownicza miejscowość z kilkoma sklepikami i knajpami, połączona wyciągami z pozostałymi miejscowościami regionu.

Zobacz pełną ofertę

Ferie zimowe Włochy - Molveno (Paganella - Andalo)

II termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego.

 

W drugim terminie ferii zapraszamy do kurortu narciarskiego Paganella. Mamy dla Państwa bardzo atrakcyjną cenowo ofertę. Ośrodek Paganella położony w regionie Trentino jest znany i ceniony przez narciarzy zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Oferuje prawie 60 kilometrów tras i nowoczesną infrastrukturę. To tutaj założyła swoją bazę treningową Amerykańska kadra narodowa w narciarstwie alpejskim.  Większość tras to szerokie trasy niebieskie i czerwone idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel w którym mamy zakwaterowanie położony nad jeziorem w malowniczej miejscowości Molveno, od wyciągów w Andalo mamy 4 kilometry (kilka minut darmowym skibusem).

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 3*** hotelu Londra. Hotel zapewnia śniadania i obiadokolacje, bezpłatny internet oraz transfer do stoków narciarskich. 

Zobacz pełną ofertę

Wyjazd freeski Kaukaz - Gruzja

Zapraszamy na niesamowitą przygodę w górach Kaukazu. Jeśli znudziły Ci się już stoki w Austrii i Francji zapraszamy do Gruzji. Ośrodek narciarski w Gudauri gwarantuje ponad 50km przygotowanych tras i niezliczone możliwości w jeździe offpiste. Dla zaawansowanych narciarzy istnieje możliwość wynajęcia helikoptera. 

Zobacz pełną ofertę

Safari po znanych Włoskich kurortach narciarskich

Oferta wkrótce.

Majówka na austriackim lodowcu Stubai

Oferta wkrótce.

Nasza oferta to wyjazdy na narty, szkolenia narciarskie i snowboardowe. Wyjazd z nami to gwarancja dobrej zabawy i szybkich postępów w nauce, pod opieką doświadczonych instruktorów. Czy jesteś narciarzem początkującym, czy też zaawansowanym sprawimy, że podniesiesz swoje umiejętności. Podczas naszych niektórych wyjazdów szkoleniowych istnieje możliwość testowania najnowszych modeli nart.
Cykl szkoleniowy trwa przeciętnie 6 dni i obejmuje od 4 do 6 godzin na śniegu połączonych z nagrywaniem postępów w nauce. Analiza materiałów wideo przeprowadzana jest codziennie wieczorem po zajęciach. Szkolimy zarówno od podstaw osoby początkujące, jak i doskonalimy technikę u osób średnio zaawansowanych, oraz prowadzimy zajęcia z jazdy sportowej dla zaawansowanych narciarzy. Na szkolenia zapraszamy Państwa do mało uczenszczanych ośrodków jak i do znanych kurortów alpejskich. W ofercie mamy również wyjazdy do Kanady i USA, oraz Ameryki Południowej. Kurs obejmuje: podstawy jazdy na nartach, doskonalenie skrętów równoległych krótkich i długich, jazdy freeride, slalom i slalom gigant. W zorganizowanych grupach istnieje możliwość indywidualnego ułożenia cyklu szkolenia. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską PZN.
Uwaga szkolenia grup snowboardowych organizujemy przy wystarczającej ilości chętnych.

 

20+

INSTRUKTOTÓW PZN

7+

LAT DOŚWIADCZENIA

150+

ZORGANIZOWANYCH IMPREZ

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO Z NAMI?

  • Gwarantujemy ceny.
  • Sprawdzone baza hoytelowa.
  • Profesjonalni instruktorzy SITN Polskiego Związku Narciarskiego.
  • Licencja SITN PZN szkoły narciarskiej.

 

nasze przygotowania w 3 krokach

Zobacz jak planujemy nasze narciarskie wyjazdy zagraniczne, aby zapewnić 100% satysfakcji naszym klientom.

CZYTAJ WIĘCEJ

przygotowania

przygotowania

Zawsze osobiście sprawdzamy hotel i infrastrukturę narciarską. Staramy się zapewnić jak najniższą cenę.

planowanie

planowanie

Dokładnie przygotowujemy codzienny plan zajęć narciarskich, oraz atrakcji po nartach.

opieka

opieka

Podczas wszystkich wyjazdów narciarskich zapewniamy opiekę naszych instruktorów, tak na nartach jak i w hotelu.