WYJAZDY 2015/2016<br>PROMOCJA

WYJAZDY 2015/2016
PROMOCJA

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

Rodzinne Ferie ze szkoleniem

WYJAZDY NA NARTY WŁOCHY I AUSTRIA

SZKÓŁKA NARCIARSKA<br>W WARSZAWIE

SZKÓŁKA NARCIARSKA
W WARSZAWIE

TRENING NA TYCZKACH

TRENING NA TYCZKACH

SLALOM I SLALOM GIGANT

Zapraszamy na wyjazdy narciarskie i ferie organizowane przez Ski-Group

 

Poniżej znajdują się terminy wyjazdów oraz ogólne informacje. Szczegóły oferty dostępne są po wybraniu konkretnego wyjazdu.

TERMINY WYJAZDÓW NARCIARSKICH

 

WYJAZD NA POCZĄTEK SEZONU AUSTRIA

Narty na początku  grudnia to wspaniały pomysł, przede wszystkim brak kolejek na stokach,  wymarzona pogoda oraz panująca wszędzie  przedświąteczna atmosfera. Mamy Państwu do zaoferowania wyjątkową ofertę wyjazdu na lodowiec Stubai. Zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach.Do tras narciarskich można dojechać bezpłatnym skibusem. Oczywiście jak podczas każdego wyjazdu będą Państwu towarzyszyć nasi instruktorzy narciarstwa.

Zobacz pełną ofertę

 

Ferie zimowe Włochy - Andalo (PAGANELLA)

I termin ferii dla województw: Wielkopolskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego, Lubuskiego, Kujawsko-Pomorskiego.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 250 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie. Na zapytanie istnieje również możliwość zakwaterowania w apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Ferie zimowe Włochy - ANDALO (PAGANELLA) 

II Wyjazd feryjny. Termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel La Bussola w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 600 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

 

 

Ferie narciarskie Włochy - ANDALO (PAGANELLA)

III Wyjazd feryjny. Termin ferii dla województw: Mazowieckiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel Splendid w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 250 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Ferie ZImowe Włochy - ANDALO (PAGANELLA)

IV Wyjazd feryjny. Terminy dla województw: Śląskiego, Pomorskiego, Podkarpackiego, Łódzkiego, Lubelskiego.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas ferie narciarskie. Mamy dla Państwa przygotowaną ofertę w nowoczesnym ośrodku narciarskim PAGANELLA należącym do rejonu Sjirama Dolomiti Adamello Brenta. Paganella uznawana jest za jeden z najlepszych ośrodków we włoskich Alpach. Prawie 90 procent tras jest przygotowana do sztucznego naśnieżania, co zapewniają nam doskonałe warunki do szusowania. Większość tras to szerokie trasy czerwone i niebieskie idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel Angelo w którym mamy zakwaterowanie położony jest w miejscowości Andalo zaledwie 600 metrów od wyciągów.

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w 2 hotelach o różnym standardzie, oraz apartamentach.

Andalo to malownicza miejscowość z sklepikami i knajpami, bardzo dobra infrastruktura pozwala wszędzie dojść pieszo.

 

Zobacz pełną ofertę

Marcowe słońce we Włoskich Dolomitach - ANDALO (PAGANELLA) 

Oferta wkrótce.

Nasza oferta to wyjazdy na narty, szkolenia narciarskie i snowboardowe. Wyjazd z nami to gwarancja dobrej zabawy i szybkich postępów w nauce, pod opieką doświadczonych instruktorów. Czy jesteś narciarzem początkującym, czy też zaawansowanym sprawimy, że podniesiesz swoje umiejętności. Podczas naszych niektórych wyjazdów szkoleniowych istnieje możliwość testowania najnowszych modeli nart.
Cykl szkoleniowy trwa przeciętnie 6 dni i obejmuje od 4 do 6 godzin na śniegu połączonych z nagrywaniem postępów w nauce. Analiza materiałów wideo przeprowadzana jest codziennie wieczorem po zajęciach. Szkolimy zarówno od podstaw osoby początkujące, jak i doskonalimy technikę u osób średnio zaawansowanych, oraz prowadzimy zajęcia z jazdy sportowej dla zaawansowanych narciarzy. Na szkolenia zapraszamy Państwa do mało uczenszczanych ośrodków jak i do znanych kurortów alpejskich. W ofercie mamy również wyjazdy do Kanady i USA, oraz Ameryki Południowej. Kurs obejmuje: podstawy jazdy na nartach, doskonalenie skrętów równoległych krótkich i długich, jazdy freeride, slalom i slalom gigant. W zorganizowanych grupach istnieje możliwość indywidualnego ułożenia cyklu szkolenia. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską PZN.
Uwaga szkolenia grup snowboardowych organizujemy przy wystarczającej ilości chętnych.

 

20+

INSTRUKTOTÓW PZN

7+

LAT DOŚWIADCZENIA

150+

ZORGANIZOWANYCH IMPREZ

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLACZEGO WARTO Z NAMI?

  • Gwarantujemy ceny.
  • Sprawdzone baza hoytelowa.
  • Profesjonalni instruktorzy SITN Polskiego Związku Narciarskiego.
  • Licencja SITN PZN szkoły narciarskiej.

 

nasze przygotowania w 3 krokach

Zobacz jak planujemy nasze narciarskie wyjazdy zagraniczne, aby zapewnić 100% satysfakcji naszym klientom.

CZYTAJ WIĘCEJ

przygotowania

przygotowania

Zawsze osobiście sprawdzamy hotel i infrastrukturę narciarską. Staramy się zapewnić jak najniższą cenę.

planowanie

planowanie

Dokładnie przygotowujemy codzienny plan zajęć narciarskich, oraz atrakcji po nartach.

opieka

opieka

Podczas wszystkich wyjazdów narciarskich zapewniamy opiekę naszych instruktorów, tak na nartach jak i w hotelu.