Free-Ski Włochy - Passo Tonale 13.12 - 20.12 2014

Po rocznej przerwie wracamy do Włoskiego Passo Tonale. Jak zawsze w tym okresie w cenie zawarty jest karnet narciarski. Passo Tonale słynie nie tylko z doskonale przygotowanych tras narciarskich ale i z lodowca Presena. Stoki są tutaj położone na wysokości zapewniającej dobre warunki śniegowe w od początku grudnia. Tereny narciarskie to ponad 100 km tras dostępnych bez zdejmowania nart. Dzięki karnetowi narciarskiemu Superskirama mamy do dyspozycji ok 400 km tras w takich miejscowościach jak Madonna di Campiglio.

Szkolenie:

Jak zawsze podczas naszego wyjazdu oferujemy profesjonalne szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez naszych instruktorów. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zajęcia prowadzimy przez 4 godziny dziennie w grupach po około 10 osób. 4 razy podczas wyjazdu prowadzimy wideoanalizę z zajęć. Podczas zajęć dzieci są cały czas pod opieką instruktorów z odpowiednimi uprawnieniami. 

Miejscowość:

Passo Tonale jest to miejscowość turystyczna położona u podnóży lodowca Presena. Położenie na wysokości ok 1900 m n.p.m. zapewnia świetne warunki śniegowe już na początku sezonu. Tonale leżące w dolinie Val di Sole odznacza się bardzo dużą ilością dni słonecznych, co w połączeniu z doskonałymi stokami zapewnia świetne warunki narciarskie. 

Zakwaterowanie:

Hotel Gardenia to obiekt 3*S położony w centrum miasteczka nieopodal stoków narciarskich. Nieopodal hotelu znajdują się sklepiki i restauracje. Pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizor, większość pokoi posiada balkony z widokiem na góry. 

Do dyspozycji naszych gości jest: narciarnia, bezpłatny parking i strefa wellness z nowym basenem. 

Wyżywienie w formule HB: obfite śniadania w formie bufetu. Obiadokolacja kilka dań do wyboru, kuchnia włoska i domowa. W cenie nie są zawarte napoje do kolacji.

Po nartach:

Proponujemy wspólną zabawę i imprezy w miasteczku. 

Dojazd:

Indywidualny samochodami, w przypadku gdybyście Państwo nie mieli transportu służymy pomocą..

Ceny w euro za osobę za tydzień pobytu:

Wybierz plan
 • 1 OSOBA
 • DZIECKO 8-16 LAT*
 • DZIECKO DO 8 LAT*
 • DZIECKO DO 8 LAT**
 • SZKOLENIE NARCIARSKIE

Hotel Gardenia

+465 euroW hotelu Gardenia*** S z wyżywieniem i skipassem

 • 465 EURO
 • 336 EURO
 • 198 EURO
 • FREE
 • 150 EURO
 • -

* Zniżki dla dzieci obowiązują przy 2 pełnopłatnych osobach w pokoju.
** Dziecko na 4 łóżku.

View the embedded image gallery online at:
http://www.ski-group.pl/wyjazd-narciarski-2#sigFreeId5b31bb017d

Linki:

Hotel Gardenia: Link
Passo Tonale: Link
Rejon narciarski: Link

Rezerwacje i informacje:

Aby zarezerwować wyjazd należy wysłać zgłoszenie mailem z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i informacją o dojeździe (np. o wolnych miejscach w samochodzie lub o braku transportu), oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 200 euro na nasze konto z dopiskiem Passo 2014 lub załatwić wszystkie formalności w naszym biurze. Informacje o wyjeździe można uzyskać w naszej siedzibie przy ulicy Drawskiej 22, lub mailowo i telefonicznie.

Uwaga! Prosimy nie wpłacać zaliczek przed potwierdzeniem wolnych miejsc i podpisaniem umowy.

tel:   600-263-701
mail: biuro @ ski-group.pl
mail: tomek @ ski-group.pl