Rozpoczęcie sezonu Austria - Soelden 8.11 - 15.11 2014

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC

Na rozpoczęcie sezonu zapraszamy Państwa do Soelden. Jest to jeden z najbardziej znanych kurortów Austriackich. Co roku to tutaj rozpoczyna się cykl pucharu świata w narciarstwie alpejskim. Soelden to 150 kilometrów tras i dwa lodowce zapewniające doskonałe warunki śniegowe. Dooskonale przygotowane trasy sprawiają że to tutaj trenują kadry narodowe. Zakwaterowanie w miejscowości Lagenfeld, tuż obok miejscowości Soelden jednak zdecydowanie w korzystniejszych cenach :).  

Szkolenie:

Jak zawsze podczas naszego wyjazdu oferujemy profesjonalne szkolenie narciarskie i snowboardowe prowadzone przez naszych instruktorów. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zajęcia prowadzimy przez 4 godziny dziennie w grupach po około 10 osób. 4 razy podczas wyjazdu prowadzimy wideoanalizę z zajęć. Podczas zajęć dzieci są cały czas pod opieką instruktorów z odpowiednimi uprawnieniami. Dla grupy sportowej mamy zarezerwowaną wydzieloną i zabezpieczoną trasę.

Miejscowość:

Lagenfeld to niewielka miejscowość w najpiękniejszym miejscu Doliny Ötztal. W skład Längenfeld wchodzą trzy miejscowości wypoczynkowe: samo Längenfeld oraz Huben i Gries. Längenfeld to alternatywa dla Sölden, oddalonego o kilka minut jazdy od Soelden. Zaleta zakwaterowanie w tym miejscu jest bliskość Aqua Dome, jedynych termach Tyrolu..

Zakwaterowanie:

zakwaterowanie w komfortowych apartamentach panorama położonych w miejscowości Lagenfeld. Do dyspozycji mamy apartamenty 4 osobowe 75 m2 z kompletnie wyposażoną kuchnią, łazienką, telewizją kablową, oraz bezpłatnym parkingiem. W kompleksie Panorama mieści się centrum odnowy biologicznej z krytym basenem, łaźnią parową, solarium oraz sauną. Budynek zlokalizowany jest o 300m od spa Aqua Dome w Längenfeld.
Kompleks Panorama Appartements znajduje się w odległości 50 metrów od supermarketu, piekarni, jak również rozmaitych restauracji.

Istnieje możliwość zarezerwowania hotelu 3 lub 4 gwiazdkowym.

Po nartach:

Proponujemy wspólną zabawę i imprezy w miasteczku, oraz wypoczynek w Aqua Dome 

Dojazd:

Busami Ski-Group z Warszawy (trasa Poznań-Berlin) ok 14 miejsc, lub Indywidualny samochodami.

Ceny w euro za osobę za tydzień pobytu:

Wybierz plan
 • 1 OSOBA
 • SZKOLENIE NARCIARSKIE
 • SKIPASS 6 DNI
 • SKIPASS 6 DNI MŁODZIEŻ
 • SKIPASS 6 DNI DZIECI
 • OPŁATA KLIMATYCZNA 7 DNI

Apartamenty PANORAMA

+250 euroW apartamencie bez wyżywienia

 • 250 EURO
 • 150 EURO
 • 203 EURO
 • 153 EURO
 • 102 EURO
 • 13,5 EURO

* Cena w apartamencie 4 osobowym.

View the embedded image gallery online at:
http://www.ski-group.pl/wyjazd-narciarski-1#sigFreeId3b6d7b90ea

Linki:

Apartamenty: Link
Rejon narciarski: Link
Aqua Dome: Link

Rezerwacje i informacje:

Aby zarezerwować wyjazd należy wysłać zgłoszenie mailem z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i informacją o dojeździe (np. o wolnych miejscach w samochodzie lub o braku transportu), oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 200 euro na nasze konto z dopiskiem SOELDEN 2014 lub załatwić wszystkie formalności w naszym biurze. Informacje o wyjeździe można uzyskać w naszej siedzibie przy ulicy Drawskiej 22, lub mailowo i telefonicznie.

Uwaga! Prosimy nie wpłacać zaliczek przed potwierdzeniem wolnych miejsc.

tel. 600-263-701
mail: biuro @ ski-group.pl
mail: tomek @ ski-group.pl